100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

edu mapurojekiti

Yepamberi yepasi rese yekugadzira tekinoroji uye mhando yepamusoro

nezvedu
_W2A2318

Yakavambwa muna2014, Topticom inomiririra Top Optic Kutaurirana, uye ichi ndicho chiratidzo chedu chakatitungamira nekutikurudzira kubva pakavambwa. Mushure memakore anopfuura mashanu 'kukura nekukurumidza, isu takabatsira kuvaka inokurumidza uye yakachengeteka network kutenderera pasirese nekupa mhando yepamusoro uye yakavimbika transceiver.
Isu tinopa dzakasiyana siyana dzinoenderana neOEM-inoenderana transceiver, senge 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect. Isu tinotarisa nekutevera zviitiko zvehunyanzvi kuitira kuti tikwanise kukupa iwe zvigadzirwa zvechizvino-zvino kuti zvikubatsire kukurumidza mugove wako wemusika nezvakakosha zvigadzirwa.

ona zvimwe